Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Satsbord 9951449



*

nr 995 1449


Satsbord

3 delar, Teak, 1950-tal


Utrop:

600 kr

Såld:

2.200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 18:52:52


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/11 22:18:58 1      300 kr
11/11 22:36:41 1      450 kr
11/11 23:22:36 2      600 kr
13/11 08:51:55 3      600 kr
13/11 08:51:55 2      600 kr (Budbetjänt)
13/11 19:55:39 4      900 kr
13/11 20:02:28 5      1.000 kr
15/11 16:25:36 6      1.100 kr
15/11 21:29:53 7      1.800 kr
15/11 21:59:30 6      1.300 kr
15/11 21:59:30 7      1.400 kr (Budbetjänt)
15/11 21:59:55 6      1.500 kr
15/11 21:59:55 7      1.600 kr (Budbetjänt)
16/11 10:14:41 5      1.800 kr
16/11 10:14:41 7      1.800 kr (Budbetjänt)
16/11 10:15:33 5      2.000 kr
16/11 13:16:14 6      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord satsbord teak teakmöbler trä
  • 6769 Bänk
    Torbjørn Afdal, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, No..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:50
  • 6044 Barbord
    "Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:45
  • 6703 Brevklämma
    i form av en anka, London
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:17
  • 6615 Fällbord
    1800-tal, Betsad björk. Diameter: 83 cm, höjd: 70 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:58
  • 6705 Klaffbord
    nutida, vit laminatskiva, 2 lådor. Björk. Bredd: 8..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:11
  • 6073 Lampbord
    Butlers Tray. Diameter: 65 cm, höjd: 47 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:05




Ladda ner broschyr